Об'єднання охоронних підприємств "Центр-А"

GPS-моніторинг

GPS-моніторинг – технологія, що увійшла у життя багатьох з нас. Широке коло завдань, які вирішує GPS-моніторинг дозволяє розглядати його, як незамінного помічника як у повсякденному житті, так і у бізнес-процесах.

Ви можете відстежувати у будь-якій точці планети автомобіль, вантаж, людину, чи будь-який інший об’єкт. Контроль місцезнаходження дозволяє забезпечити координацію дій у бізнес-проектах, виконувати функцію реагування на надзвичайні події, здійснювати охорону об’єктів, що переміщуються.

Для охоронних компаній системи GPS-моніторингу – не тільки засіб контролю та оптимізації діяльності власних сил і засобів (управління нарядами реагування, контроль за переміщенням службового автотранспорту та співробітників), а й можливість розширити власний бізнес за рахунок надання послуг моніторингу та охорони стороннім замовникам.

За наявності зацікавленості у впровадженні подібного виду послуг, охоронним компаніям пропонується програма “Легкий старт”.

Компанія отримує можливість безкоштовного встановлення та налаштування виносного робочого місця системи GPS-моніторингу “WIALON”. Встановлення системи дозволяє надавати замовниками широкий спектр послуг:

– моніторингу автотранспорту, фізичних осіб, інших об’єктів, що обладнанні GPS-трекерами, або смартфонами, планшетами із встановленим спеціалізованим програмним забезпеченням;

– реагування власними силами на тривожні сповіщення, що надходять від цих об’єктів;

– можливість залучення до реагування по всій території України партнерів Національної мережі реагування за умови укладання договору з координатором проекту – корпорацією “ЦЕНТР-А”).

Впровадження системи не потребує фінансових витрат. Застосування програмного забезпечення “WIALON” дозволяє підключати під спостереження понад 2000 видів трекерів різних виробників (https://gurtam.com/ru/gps-hardware), що робить систему універсальною. Організаційну та технічну підтримку проекту здійснює член корпорації – компанія “Інтехплюс”, м. Київ. Контактна особа – Дроботай Сергій Дмитрович, генеральний директор, тел. (067) 68-68-694, e-mail: drobotay@inteh-plus.com.ua, сайт компанії: www.itp-bezpeka.com.ua. Партнер проекту з питань постачання та встановлення автомобільної сигналізації для послуги «Антиугон» – компанія “Патрол Авто”, м. Київ. Контактна інформація: (097) 877-74-87 (Кравець Василь Миколайович, директор), e-mail: v.kravets@patrolauto.com.ua.